اخبار

پایان مجموعه سریال Mr. Robot در فصل چهارم

این مجموعه در سال 2019 به همراه 12 اپیزود به پایان می رسد.

سایبرلند

انتهای مسیر سریال Mr. Robot در شبکه‌ی اینترنتی آمریکا، در معرض دید قرار گرفت. همانطور که پیش از این اعلام شد، فصل چهارم این سریال به ساخته‌ی Sam-Esmail با بازی Rami-Malek آخرین فصل این سریال خواهد بود.

فیلم برداری و تولید فصل چهارم این سریال از زمستان امسال آغاز خواهد شد و فصل چهارم آن در اوایل سال ۲۰۱۹ به روی آنتن خواهد رفت. بدین ترتیب فاصله‌ی بین فصل سوم تا شروع فصل چهارم آن، بیش از یک سال است. طبق گزارشات هالیوود ریپورتر، قرار بود فصل چهارم این سریال با ۸ اپیزود، منتشر شود که این موضوع آن را به کوتاه ترین فصل سریال تبدیل می کرد اما اکنون تعداد قسمت‌های فصل چهارم این سریال به ۱۲ قسمت رسیده است که با تعداد قسمت‌های فصل دوم برابری می کند. ما دیگر شاهد ساخت و تولید فصل پنجم این سریال نخواهیم بود.

فیلنامه‌ی فصل چهارم این سریال به دلیل تعهد Esmail به شبکه‌ی آمازون برای سریال Home Coming با بازی جولیا رابرتز که قرار است امسال منتشر شود، کمی بیشتر طول کشید که این موضوع به نوبه‌ی خود تاثیر بسیاری بر روی تاخیر فصل چهارم سریال Mr. Robot گذاشت.

Esmail در بیانه ایی اظهار کرده است که؛

زمانیکه من برای اولین بار سریال Mr. Robot را تولید کردم ، فکر می کردم که این سریال به یک سریال کالت با بینندگان محدود مواجه شود، اما با گذشت ۳ سال، شاهد بینندگان و حامیان بیشتر این سریال شدم و شناخت بهتری نسبت به سریال و بازیگران آن پیدا کردم. تیم تولید، به طور خستگی ناپذیری در این سریال من را همراهی کردند تا دید بهتری نسبت به این سریال و حتی زندگی خودم پیدا کنم. من از روز اول، متوجه شدم که باید برای این سریال یک پایانی هم در نظر بگیرم و این پایان در فصل بعدی سریال Mr. Robot دیده خواهد شد.

هرکسی که دراین تیم خستگی ناپذیر وجود داشت از جمله افرادی که در USA و UCP فعالیت می کنند، با خداحافظی این سریال موافق نبودند. اما ما در نهایت احترام بسیاری را برای ماجراجویی الیوت داشتیم.

بنابراین فصل چهارم به عنوان پایان سرال Mr. Robot در سال ۲۰۱۹ نمایش داده می شود. من از تمامی کسانیکه از این سریال در طول ۳ فصل گذشته حمایت کردند، سپاسگذارم و بی صبرانه منتظر پخش فصل نهایی و هیجان انگیز این سریال برای شما هستم.

 

بیشتر بخوانید:

سایبرلند
نسرین ذاکری
نویسندهنسرین ذاکری

دیدگاهتان را بنویسید