اخبار

بیت کوین به ۹۳۰۰ دلار و اتریوم به ۶۰۰ دلار رسید.

بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش پس از حدود 40 روز سقوط قسمت رشد کردند و بیت کوین به بالای 9300 دلار، اتریوم بالای 600 دلار و بیت کوین کش بالای 1500 دلار رسید.

سایبرلند

پیش بینی صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر ارز دیجیتال درست از آب درآمد و همانطور که پیش کرده بودند که ۶۵۰۰ دلار پایین ترین قیمت ممکن برای بیت کوین است و پس آن رو به رشد می‌رود. آقای مورهد مدیر عامل این صندوق زمانی که قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار نیز رسیده بود گفته بود که این قیمت واقعی نیست و می‌تواند تا ۵۰% افت کند و همینطور هم شد. این بار نیز به نظر می‌رسد پیش بینی او درست از آب درآمده است و بیت کوین پس از زدن زنگ ۶۵۰۰ دلار به سمت رشد رفت.

قیمت بیت کوین

امروز پس از حدود ۴۰ روز افت قیمت و نزدیک شدن به ۶۵۰۰ دلار این ارز دیجیتال بار دیگر رشد کرد و تا این لحظه که این خبر نوشته می‌شود به ۹۳۰۰ دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین در ۱۴ مارس با کاهش قیمت حدود ۸۰۰ دلاری به مرز ۸۰۰۰ دلار رسیده بود و در ۳۰ مارس به ۶۵۹۳ دلار رسیده بود که افت ۳۹% ای را تجربه کرده بود.

در حال حاضر مشاهده می‌شود که ۴ از ۵ ارز دیجیتال بزرگ موجود در بازار رشد داشته اند. اتریوم که دومین ارز دیجیتال دنیا پس از بیت کوین است به ۶۶۰ دلار رسیده است که با اخیرا به ۴۰۰ دلار رسیده بود. قیمت بیت کوین کش نیز در آخرین لحظه به ۱۵۰۰ دلار رسیده است.

این ارز پس از رشد فوق العاده ای که اواخر ۲۰۱۷ تجربه کرد و نزدیک ۲۰ هزار دلار رسید با مخالفت‌های دولت‌ها و عوامل دیگری که روی داد سقوط تا حدود ۶۵۰۰ دلار را داشت، ولی به هر حال بیت کوین همانند طلا است به مرور باز به همان مقدار ۲۰ هزار دلار و یا چه بسیار بیشتر برسد.

سایبرلند
نسرین ذاکری
نویسندهنسرین ذاکری

دیدگاهتان را بنویسید